Наша “93-я” понесла потери: у героя “Феда” осталось четверо детей…

От вражеской пули погиб наш воин, главный сержант взвода Владимир Федченко с позывным «Фед». Жизнь Владимира оборвала пуля вражаевского снайпера. В группе «93-тя ОМБр Холодний Яр»  (напомним, легендарная бригада базируется на Днепропетровщине) в Фейсбук об этом сообщается следующее.

фед

-Загинув холодноярець на своїй рідній Луганщині, яку боронив від російських окупантів.
Володимир народився 5 травня 1973 року у селі Нещеретове, Луганської області. Мав середню професійно-технічну освіту. У 93 бригаду Холодний Яр прийшов у грудні 2016 року, коли наше з’єднання воювала на цьому ж напрямку. Мав досвід участі у бойових діях і раніше.
Володимир також обороняв у складі 93 бригади Старогнатовку і Авдіївку.
-Це була людина, на якій трималася рота, опора роти. Він був досвідчений - 3,5 роки у нашому підрозділі. Командири йому довіряли. Дуже хороший дядько. Він був за людей, завжди тягнув за своїх, - згадують «Феда» товариші по зброї.
Рідну людину не дочекалася дружина Людмила і четверо дітей: доросла донька й троє синів, двоє з яких ще вчяться у школі, а третій – студент.
Воїни бригади Холодний Яр висловлюють свої щирі співчуття родині Володимира. Ми повністю розділяємо ваш біль і тугу та зробимо все від нас залежне, щоб його жертва не була марною.
Вічна слава полеглому бійцю!
Поховають Володимира завтра, у рідному селі Нещеретове. Церемонія прощання розпочнеться о 13:00.

фэд_2 фэд_3

Метки: 93-я бригада "Холодный Яр"