Субота, 13 квітня 2024 року

У Фінляндії мер Дніпра Філатов та очільник Гельсінкі Вартіайнен уклали угоду про співпрацю між містами

12 грудня у Фінляндії мер Дніпра Борис Філатов та очільник Гельсінкі Юхана Вартіайнен підписали меморандум про взаєморозуміння між містами.
Столиця країни, що за свою історію не раз давала відсіч російській навалі, зголосилася підтримувати Дніпро у сучасній українській війні проти рф.
dc7b2bf6-dda9-4eff-ab0f-a7a434e61c60

«Ми безмежно вдячні за щире бажання допомогти та підтримати наших людей у цій страшній та жорстокій війні. Дніпро – місто, яке відповідає добром на добро. Ми переконані, що співпраця буде плідною, і в подальшому переросте в міцну дружбу, яка йтиме на користь обом сторонам», — підкреслив міський голова Дніпра Борис Філатов. Він також висловив вдячність Міністерству закордонних справ та пані послу України у Фінляндії Ользі Дібровій за сприяння тому, аби підтвердити статус Дніпра як перспективного партнера.

«Україна та український народ потребують усієї можливої допомоги. Це партнерство з містом Дніпро є важливим кроком у розбудові та поглибленні наших відносин. Водночас це є сильним сигналом нашої відданості широкому співробітництву з усіма українцями», – зазначив мер Гельсінкі Юхана Вартіайнен.

Як відомо, це європейське місто є центром столичного регіону Фінляндії, що формує близько 1/3 ВВП країни. Там також зосереджено провідні освітні, наукові та культурні установи, штаб-квартири найбільших фінських компаній. Гельсінкі є одним з постійних лідерів різноманітних світових рейтингів. Підготовчий процес до укладання угоди з Дніпром тривав майже рік.

Нині основними напрямами партнерства є освіта, табори для дітей та молоді, містобудування, а також безпекові питання. У столиці Фінляндії наголошують: це підтримка, що триватиме як під час війни, так і після неї.

Водночас у Гельсінкі Філатов також мав зустріч із представниками фінського бізнесу, де були представлені перспективні для Дніпра проєкти повоєнної відбудови та подальшого розвитку. Це проєктні кейси, насамперед, для транспорту, системної модернізації лікарень та посилення енергоефективності.

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Апрель 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.