У дніпровський музей передали окупаційні газети

Історію, давню, чи новітню в жодному разі не можна спрощувати. І минуле необхідно розглядати з різних ракурсів. Саме так, посередництвом музейних експонатів, репрезентують події російсько-української війни у Музеї спротиву Голодомору.

 

IMG_0

Серед інших експонатів велику цінність мають речові пам’ятки з тимчасово окупованої території України, зокрема, ті, що дають можливість уявити масштаби пропагандистського тиску та брехні, що використовується російськими пропагандистами. Адже після нашої перемоги ці атрибути окупації будуть прости знищуватися і стануть доволі рідкісними.

 

342450673_755010029423934
Нещодавно Музей спротиву Голодомору збагатився саме такими зразками окупаційної преси.
Про це «Днепру вечернему» розповів начальник експозиційно-виставкового та видавничого відділу музею Валентин Рибалка.
- Це примірники російських пропагандистських видань, що влітку розповсюджувалися в Херсонській області. Подарував музею газети дніпровський історик, музейник, а нині відомий волонтер Юрій Фанигін. Перед нами спецвипуск «Херсон» «Комсомольськой правды» та два випуски «Надднепрянской правды», органу так званої Адміністрації Херсонської області.

 

IMG_03

 
В газетах можна побачити звичну російську брехню від «нацистів з правого сектора» до впевнених обіцянок, що Херсонщина завжди залишиться російською. Всю ту маячню, що була розвіяна після успішного наступу ЗСУ, - каже Валентин Рибалка.

 

 

Метки: Музей спротиву Голодомору, окупаційні газети