У Дніпровській міськраді розповіли про роботу центрів надання адміністративних послуг

В умовах карантину в Дніпрі філія ЦНАП «Правобережний» (Дніпровська міська рада, пр-т Д. Яворницького, 75) працює за умови дистанційного приймання та опрацювання документів. З березня цього року для зручності мешканців відкрито два віддалених робочих місця адміністратора ЦНАП за адресами: вул. Воскресенська, 9 та житловий масив Таромське, вул. Старий Шлях, 5. Вони працюють у звичному режимі, враховуючи всі пртиепідеміологічні заходи. Так само працює і відділ ЦНАП «Лівобережний». Про це під час прямої телефонної лінії 22 липня повідомив заступник начальника управління адміністративних послуг та дозвільних процедур департаменту адміністративних послуг та дозвільних процедур ДМР Андрій Трикоз.

«З 1 червня 2020 мешканці міста мають можливість оформлювати та отримувати через віддалені робочі місця адміністратора ЦНАПу за попереднім записом онлайн черги біометричний паспорт громадянина України для виїзду за кордон. А з 1 липня таким чином видають біометричні паспорти особам, які досягли 14-річного віку.

На теперішній час ця послуга доступна для мешканців Шевченківського, Новокадацького та Амур-Нижньодніпровського районів. Надавати документи до ЦНАПів та віддалених робочих місць можна через портал державних послуг iGov або поштою», - сказав Андрій Трикоз.

Найбільш популярними залишаються послуги в сфері земельних питань, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, послуги, пов’язані з перевезенням негабаритних та небезпечних вантажів, у сфері охорони праці тощо.

Зі свого боку, начальниця відділу ЦНАП «Лівобережний» Ліна Цумер додала, що наразі популярності набирає сервіс для новонароджених «єМалятко».

«Комплексна послуга «єМалятко» включає державну реєстрацію народження; визначення походження дитини; призначення допомоги при народженні дитини; призначення допомоги на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях; реєстрація у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків; визначення належності новонародженої дитини до громадянства України; внесення інформації про новонароджену дитину до Єдиного державного демографічного реєстру з присвоєнням унікального номера запису в ньому. Щоб все це отримати, достатньо лише однієї заяви батьків та мінімум документів. Слід також зауважити, що послуга «єМалятко» надається тим сім’ям, новонароджені в яких не досягли місячного віку. В іншому випадку слід звертатися до РАГСу», - наголосила Ліна Цумер.

 

Метки: центр надання адміністративних послуг