У ДніпроОДА відзначили учасників національного відбору міжнародних змагань «Ігри Воїнів»

У Дніпропетровській ОДА вручили подарунки 16 військовим. Годинники отримали бійці, які брали участь у національному відборі міжнародних змагань «Ігри Воїнів». Троє з них представлятимуть Україну у фіналі першості в США. Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Іван Начовний.

1

«Україна вперше братиме участь у змаганнях «Ігри Воїнів». У складі української збірної – і бійці з Дніпропетровщини. Сподіваюсь, наші хлопці здобудуть багато нагород», — сказав Іван Начовний.

Учасники спортивних змагань — військовослужбовці і ветерани, які отримали травми у зонах бойових дій. До складу української збірної входить 40 людей. Серед них – мешканець Дніпропетровщини Павло Воловик. Він веслуватиме на тренажері.

«Наша команда дуже сильна, добре мотивована. Ми налаштовані тільки на перемогу», – поділився учасник АТО/ООС Павло Воловик.

Загалом восени 2021 року до «Ігор Воїнів» приєднаються понад 500 учасників з 8 країн світу. Вони боротимуться за перемогу в 11 дисциплінах. Зокрема, стрільбі з лука, плаванні, веслуванні на тренажері.

Метки: «Ігри Воїнів»