У ДніпроОДА відкрили фотовиставку до Міжнародного дня волонтера

 У Дніпропетровській ОДА відкрили фотовиставку до Міжнародного дня волонтера. Серед світлин – роботи відомої української волонтерки Марти Туманової, учасника АТО Андрія Кузьміна, а ще приклади закордонного волонтерства. Переглянути експозицію можна протягом тижня, повідомили в облдержадміністрації.

ава

«Міжнародний день волонтера відзначається щорічно 5 грудня з 1985 року. Святкувати його запропонувала Генеральна Асамблея ООН. Головна мета нашої виставки – відзначити зусилля волонтерів. А ще показати їхній внесок у розвиток суспільства», – відмітив начальник управління з питань внутрішньої політики ДніпроОДА Ігор Куліковський.

8

На двох десятках світлин – волонтери з різних куточків світу, медики, представники Міжнародного товариства Червоного Хреста, добровільні помічники, які підтримують бійців АТО.

6

«Сподіваюся, що історії, зображені на цих світлинах, надихнуть багатьох на добрі справи. Адже це найцінніше, що ми можемо робити для тих, хто цього потребує», – сказала заступниця голови громадської організації «HELPeru Dnipra» Єлизавета Пархоменко.

2

Тетяна Канчура присвятила волонтерській діяльності чотири з половиною роки.

«Виставка дуже гарна. Добре, що ми розширюємо різні напрямки волонтерства, в яких люди можуть себе реалізувати», – відмітила Тетяна Канчура.

5

Експозицію можна переглянути до 10 грудня в холі Дніпропетровської ОДА за адресою: м. Дніпро, просп Поля,1.