У ДніпроОДА пройшла творча зустріч з дитячою письменницею

У ДніпроОДА пройшла чергова творча зустріч. Дитяча письменниця Марина Корольова презентувала казку про гламурну корову та летючого кота. Про це повідомила заступниця голови облдержадміністрації Ольга Горб.

1

«Дніпропетровська облдержадміністрація – не лише місце для нарад та офіційних зібрань. А ще й майданчик для творчих зустрічей. Кожен охочий може завітати на презентації книжкових новинок, поспілкуватися з авторами у невимушеній атмосфері», – сказала Ольга Горб.

Марина Корольова – відома українська журналістка. Мешканцям Дніпропетровщини авторка презентувала свою першу дитячу книжку.

3

«Цікаво поспілкуватися вживу зі справжньою письменницею. Дізнатися більше про тенденції сучасної дитячої літератури. Маю дітей, тому ця тема для мене актуальна», – поділилась відвідувачка Тетяна Божко.

«Гламурна корова, летючий кіт та інші» – сучасна казка для дітей шкільного віку, каже авторка.

«Де ще, як не в казці, можна уявити собі корову, захоплену гламуром. Чи кота, який виборює своє місце під сонцем, – розповіла Марина Корольова. – А ще це історія про хлопчика і дівчинку. Про те, як вони сприймають цей світ».

ава

Завітала на зустріч з письменницею і дніпрянка Оксана Орлова. Жінка каже – намагається не пропускати жодної презентації в облдержадміністрації.

«Працюю в обласній дитячій бібліотеці. Дізнавшись про презентацію казки, не могла не прийти. Дуже люблю творчі зустрічі. Через карантин минулий рік був бідний на такі вечори, тепер хочеться надолужити», – сказала відвідувачка Оксана Орлова.

Під час зустрічі авторка підписала книжки всім бажаючим.

4

Метки: Марина Корольова, письменниця