У ДніпроОДА ізраїльські бізнесмени презентували власні розробки колегам з України

У Дніпропетровській ОДА відбувся Ізраїльсько-український бізнес-форум. Підприємці презентували власні проєкти та шукали нових ділових партнерів. Зустріч допоможе залучити до регіону інвестиції, наголосив перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Орлов.

«Бізнес має почуватися комфортно. Тому на Дніпропетровщині зводимо до мінімуму бюрократичні перепони, – зазначив Володимир Орлов. – Сьогодні до ОДА приїхала потужна ізраїльська делегація. Сподіваюся, що після зустрічі регіон отримає нові інвестиції».

ава

Свої розробки в ОДА презентували 13 ізраїльських компаній. Обрали проєкти в галузях, цікавих для підприємств з Дніпропетровщини. Це агро- та водні технології – зрошення, перевірка та фільтрування води. Говорили й про медицину, «розумні» міста, рішення для упаковки.

«Ізраїльські компанії представляють технології та продукти, які допоможуть регіону зробити новий крок у майбутнє. Ключове слово сьогодні – «бізнес». Впевнений, що після форуму будуть конкретні договори, які підпишуть компанії з Ізраїлю та вашого регіону», – сказав Надзвичайний і Повноважний Посол Ізраїлю в Україні Йоель Ліон.

Серед учасників форуму – регіональний директор компанії «Бермад» Євген Кац. Вона виробляє обладнання для контролю та моніторингу витрат води, її тиску в муніципальних та промислових системах. Оптимізує водопостачання.

«Від форуму – великі очікування. Адже Дніпро – промислове місто. Має велику мережу водопостачання», – поділився Євген Кац.

Після презентації проєктів ізраїльські та українські бізнесмени поспілкувалися у форматі B2B.

Метки: Ізраїльсько-український бізнес-форум