У Дніпрі завершують ремонт дороги по вулиці Хабаровській

У Дніпрі по вулиці Хабаровській закінчують поточний ремонт дорожнього покриття. Ця вулиця веде до амбулаторії на вул. Софії Ковалевської, яку теж ремонтують. І у рамках комплексного оновлення амбулаторій ремонтуються і під’їзні дороги до них.

IMG_5767

«Ця дорога користується популярністю у мешканців, оскільки вона веде до амбулаторії. І для забезпечення комфортного під’їзду до лікувального закладу було прийнято рішення зробити ремонт дорожнього покриття по вул. Хабаровській. Подібні роботи зробили і по вул. Дорожній, яка поєднує житломасиви Сокіл та Перемога і веде до амбулаторії на просп. Героїв, 22», - сказав головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності міського голови та його заступників ДМР Антон Андрієнко.

IMG_5817

За словами заступника начальника управління з благоустрою міста департаменту благоустрою та інфраструктури ДМР Дмитра Коробова, на сьогодні вже активно укладається новий асфальтобетон по вул. Хабаровскій. Роботи планується закінчити вже за декілька днів.

«Ремонт розпочали місяць тому. Загальна протяжність вулиці – близько 250 метрів. Наразі вже цілком замінили бордюрний камінь, тротуар вже частково заасфальтували. Зараз активно асфальтується дорога, на якій буде укладено 2 тис. квадратних метрів нового асфальтобетону та близько 1 600 квадратних метрів асфальту на тротуарах. Окрім того, зробили ревізію і прочистили зливову каналізацію», - розповів Дмитро Коробов.

IMG_5784

Мешканець вул. Хабаровської Володимир радіє, що вулицю ремонтують: «Дорога тут була вже вкрай поганою. Ямковий ремонт її б не врятував. Дорожники працюють сумлінно, все якісно роблять. Приємно, що не лише саму дорогу ремонтують, а й тротуари. Комфортно буде не лише водіям, а й пішоходам».

IMG_5828

Дніпрянин Олександр теж схвалює ремонт дороги на згаданій вулиці. «Сам мешкаю на вул. Калиновій, але Хабаровською теж щодня ходжу. Відводжу та забираю онука зі школи цією вулицею. До амбулаторії багато людей нею ходить. Дорога ця не ремонтувалася нормально, мабуть, ніколи. Добре, що на неї звернули увагу і роблять», - наголосив чоловік.

IMG_5841

Подруги Олена та Віра мешкають неподалік від вул. Хабаровської. «Приємно дивитися, що ремонтують дороги не лише в середмісті, а й по інших житлових масивах, мікрорайонах. Добре, що до ремонтів підходять комплексно. Ремонтують амбулаторію на Софії Ковалевської і під’їзд до неї – дорогу по Хабаровській. Так і має бути», - додали жінки.

IMG_5937

Метки: ремонт дороги