За минулий тиждень було викрито декілька спритних громадян, які брали гроші за вплив при складанні іспитів на водія.
Як повідомили у Департаменті внутрішньої безпеки Нацполіції подібні послуги надавали двоє мешканців Дніпра. Так, 49-річний чоловік взяв 11 тисяч гривень за вирішення питання про позитивне складання «клієнтом» практичного іспиту з водіння. 51-річний інструктор автошколи вимагав за аналогічну послугу 12 тисяч гривень.
Оперативники Дніпропетровського управління ДВБ та слідчі Дніпровського РУП провели у фігурантів санкціоновані обшуки та задокументували їх протиправну діяльність.
Слідчі поліції інкримінували чотирьом зловмисникам ч. 3 ст. 369-2 (Зловживання впливом) Кримінального кодексу України. Їм загрожує до 8 років позбавлення волі.
Метки: водійське посвідчення, Нацполиция