У Дніпрі з’явився перший вловлювач для струмоприймачів тролейбусів

У Дніпрі з’явився перший вловлювач для струмоприймачів тролейбусів. Це спеціальне обладнання для машин з автономним запасом ходу. Нині це маршрут № 6 (ж/м Придніпровськ – пл. Соборна), адже ці тролейбуси мають необхідну комплектацію. Про це повідомив заступник директора з експлуатації КП «Дніпровський електротранспорт» Володимир Сусленков.

IMG_0359 IMG_0404

«Цей пристрій суттєво автоматизує зарядження тролейбусів, які мають автономний запас ходу. Раніше для підключення до контактної мережі водієві потрібно було вимикати двигун, виходити з тролейбуса, вручну підключати струмоприймачі – і все це на зупинці громадського транспорту. Це не лише затримувало пасажирів, а й наражало на небезпеку водія, адже на дорозі може бути інтенсивний рух транспорту. Тепер підключення відбувається автоматично, водій не виходить з кабіни», – каже Володимир Сусленков.

IMG_0451

Юрій Мирошниченко працює водієм тролейбуса 28 років. Він уже встиг протестувати нове обладнання: «Звичайно, зараз процес став швидшим, безпечнішим, комфортнішим. Раніше доводилось виходити з кабіни у будь-яку погоду, аби підключити струмоприймачі до мережі. Тепер це відбувається натисканням декількох кнопок. Плюс ще у тому, що коли з’явиться решта запланованих вловлювачів, пасажирам не доведеться чекати на зупинках, поки водій підключить машину до мережі».

IMG_0359

Перший такий вловлювач з’явився на ж/м Придніпровськ декілька днів тому. Планується, що їх буде ще три: на ж/м Перемога, на вул. Маршала Малиновського (цим маршрутом рухаються тролейбуси маршруту № 6 у депо) та безпосередньо у депо, де майбутні водії проходять навчання.

Метки: вловлювач, Дніпровський електротранспорт