У Дніпрі відкриють відділення для жінок, які постраждали від домашнього насильства

У Дніпрі, на базі центру соціальної підтримки дітей та сімей «Мамине щастя», створять відділення для жінок, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. Відповідне рішення ухвалили депутати під час 58-ї сесії Дніпровської міської ради.

20200624100707__MG_7771

За інформацією департаменту соціальної політики, заклад планують відкрити у квітні 2021 року. Нове відділення буде розраховане на десятьох жінок. Вони матимуть право перебувати там до трьох місяців, а за потреби – до пів року. З жінками працюватимуть різні фахівці, зокрема психологи, юристи, соцпрацівники. Проводитиметься комплексна робота, щоб максимально допомогти постраждалим від домашнього насильства.

Нагадаємо, у центрі соціальної підтримки дітей та сімей «Мамине щастя» (просп. О. Поля, 121-Б) працює відділення для матерів з дітьми. Там мають право мешкати жінки, які опинилися у складних життєвих обставинах не лише з однією дитиною, як це було раніше, а двома, трьома – незалежно від їхнього віку. Максимальний термін перебування у центрі – рік. За цей час жінка повинна вирішити свої життєві питання. На сьогодні у центрі мешкають 7 матерів із 14 дітьми.