У Дніпрі відкрили збудований «з нуля» Олімпійський дім

У Дніпрі відкрили Олімпійський дім. Його звели «з нуля» поряд із новим спорткомплексом та реконструйованим стадіоном. Спортивний осередок відвідав Президент України Володимир Зеленський.

default

«Для досягнення результатів та перемог необхідно мати досвідченого тренера. Але не менш важливо, щоб були створені сучасні умови для тренувань. І я радий, що в Дніпрі розбудовується такий спортивний центр», – зазначив Володимир Зеленський.

У двоповерховому Олімпійському домі – конференц-зала на понад 160 місць, тренерські та роздягальні, медпункт. Є коворкінг з веб-камерами, TV-екранами, інтернетом. Попрацювати там можуть спортивні федерації. Для них є і окремі офісні кабінети.

Спостерігати за матчами на сусідньому стадіоні можна через великі вікна критої веранди.

1

«Олімпійський дім звели поряд з реконструйованим стадіоном та новою 6-поверховою критою ареною. Разом вони утворили масштабний спортивний простір, де є всі умови для виховання справжніх чемпіонів», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Облаштували і музей спортивних досягнень мешканців регіону. Експозицію оглянув Президент. Він залишив своє побажання на стіні Олімпійського дому.

5

«Велика гордість для мене бути тут, разом з кожним чемпіоном, спортсменом, переможцем – реальними героями України. Честь і слава вам і всім, хто зробив цей дім місцем спортивного серця Дніпра. З повагою, Володимир Зеленський (земляк)», – написав Глава держави.

Олімпійський дім – частина програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

9

Метки: «Велике будівництво»