У Дніпрі відкрили нові Пункти незламності – в метро та центрах соцзахисту

У Дніпрі продовжують облаштовувати Пункти незламності. Додатково до тих, що вже є на базі районних адміністрацій та 40-ка шкіл, відкрили у метро та закладах соціального захисту.

 

Пункти незламності запрацювали за адресою: вул. Курчатова, 8 (територія управління Дніпровського метрополітену) та на станціях метро: «Вокзальна», «Метробудівників», «Металургів», «просп. Свободи», «Покровська».

o_1gjrif9r536i1r5gm086s21pgl25iооооооооооооооо
За словами заступника начальника виробничо-технічного відділу Дніпровського метрополітену Миколи Українця, усюди є генератори. Пункт незламності в управлінні метрополітену у разі блекауту працюватиме цілодобово, а на станціях метро — завжди цілодобово.
Водночас начальник служби охорони та пожежної безпеки Сергій Корованенко розповів:
«У Пункті незламності на території управління метрополітену можна зігрітися, отримати кип’яток, випити чаю, води, скористатися інтернетом, зарядити телефони, гаджети. За необхідності, отримати ще й домедичну допомогу».

 
Зі слів начальниці станції метро «Вокзальна» Ганни Ткаченко, у пункті на згаданій станції теж безперешкодно усі охочі можуть зігрітися, підзарядити телефони, випити чаю. Є інтернет, медичні засоби.
Пункти незламності ще додатково облаштували й за двома адресами Дніпровського міського територіального центру соціального обслуговування на лівому та правому березі міста.
«Тут є генератори, а отже забезпечені електрикою у разі її відсутності. Сюди можуть прийти як підопічні нашого центру, так й інші містяни. Зарядити гаджети, зробити чай, підігріти їжу — всім цим можна скористатися», — підкреслила директорка Дніпровського міського територіального центру соціального обслуговування Ольга Мешко.

 
Підопічна терцентру Олена Назаренко розповідає: «Дуже добре, що відкрили тут такий пункт. Нещодавно була в такій ситуації, коли не було світла і геть розрядився телефон. Прийшла до терцентру і дізналася, що тут все можна підзарядити. Привітно зустріли, зігрілася, чаєм напоїли. Розповідаю й своїм сусідам та знайомим про таке місце, де є світло!».

 
Пункти незламності закладів соціального захисту:

 
1. Відділення щодо надання послуг бездомним особам та особам з низьким рівнем доходів (вул. Лоцманська, 22-А);
2. Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Довіра» (вул. Тополина, 33);
3. Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Обійми» (вул. Тверська, 41);
4. Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Барвінок»
(вул. Янтарна, 45).
5. Дніпровський міський терцентр по Шевченківському району (вул. Панікахи, 95);
6. Дніпровський міський терцентр по Індустріальному району (вул. Осіння, 11-Б);
Пункти обігріву для населення:
1. Центр соціальних служб по Новокодацькому району (вул. Новоорловська, 2/92);
2. Відділ територіального центру в Чечелівському районі (вул. Романа Шухевича, 28/32);
3. Відділ територіально центру в Самарському районі (вул. Іларіонівська, 2).

Метки: Пункти незламності