У Дніпрі відбувся форум сімей загиблих «Маленькими кроками назустріч один одному»

У Дніпрі нещодавно відбувся форму сімей загиблих «Маленькими кроками назустріч один одному». Це перший подібний захід у нашому місті, який було організовано громадською організацією «ТАПС-Україна» за підтримки Дніпровської міської ради. Загалом у ньому взяло участь близько 100 учасників, усі карантинні заходи були дотримані. Про це під час прес-конференції 5 жовтня повідомила заступниця директора департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Юлія Дмитрова.

IMG_8806

«Програма Дніпровської міської ради щодо підтримки громадських організацій діє успішно. Два дні проходив форум для сімей загиблих. Це не лише перший подібний захід у Дніпрі, такого формату форум проходить вперше в Україні. І надалі Дніпровська міська рада буде підтримувати громадські об’єднання, бо такі проєкти важливі», - каже Юлія Дмитрова.
Під час форуму учасники змогли познайомитися з групою психологів, цікавими спікерами, а також відвідати різні майстерні та майстер-класи, зокрема арт-терапію, виготовлення ляльок-мотанок, заняття з йоги.
«Я точно знаю, що піти до психолога та поділитися своєю проблемою буває складно. У свідомості багатьох людей все ще є переконання, що психотерапія – це зло, хоча впоратися без спеціалістів у цій ситуації буває складно. На нашому форумі працювало 14 психологів на всіх локаціях, які допомагали учасникам», - розповідає голова правління «ТАПС-Україна» Тетяна Хорольська.
Після форуму в організаторів багато планів: допомогти родинам загиблих героїв із працевлаштуванням разом із партнерами громадської організації, проводити майстер-класи з арт-терапії та заняття з йоги й надалі.

IMG_8802

«На форумі нам важливо було зрозуміти, у якому стані знаходяться ті, хто пережили втрату, та зрозуміти, які вони мають потреби. Для підлітків вже найближчим часом ми організуємо зустріч з профорієнтації, для вдів створюємо групи психологічної підтримки, а влітку плануємо зробити виїзний табір і ще багато іншого. Головне, що ми хочемо донести: потрібно не жити втратою, а навчитися з нею жити, дбати про своє майбутнє», - розповіла членкиня організації «ТАПС-Україна», психологіня проєкту Олена Шилова.
Більше подробиць можна знайти на офіційній сторінці «ТАПС-Україна» у Фейсбуці (https://www.facebook.com/tapsukraine/).