У Дніпрі відбудеться Міжнародний фестиваль дитячого кіно ім. Марлена Матуса

5-9 жовтня у Дніпрі відбудеться Міжнародний фестиваль дитячого кіно ім. Марлена Матуса. Захід проходитиме за підтримки програми «Культурна столиця». Фестиваль збере близько 100 учасників з різних країн світу та різних областей України.

IMG_6797

«Це знакова подія, присвячена епохальній людині Марлену Матусу. Він мав надзвичайний педагогічний талант та зробив великий внесок у розвиток дитячого анімаційного кіно. Продовжувачі його справи, родина Кучмів, звернулися до нас з ініціативою провести фестиваль, і ми в рамках програми «Культурна столиця» охоче підтримали її», - сказав начальник управління культури департаменту гуманітарної політики ДМР Євген Хорошилов.
Під час фестивалю визначать найкращі роботи в різних номінаціях. Для гостей проведуть екскурсію містом та майстер-класи. Один з них даватиме відомий мультиплікатор Степан Коваль - автор анімаційного фільму «Йшов трамвай дев’ятий номер».
«Ми отримали більш, ніж 50 робіт у різних номінаціях: анімаційне, ігрове, документальне кіно, соціальні ролики, музичні кліпи, дитячі передачі тощо. Всі вони різноманітні за тематикою, але дуже щирі, як і всі дитячі роботи. Ми сподіваємося, що наші закордонні гості зможуть до нас доїхати, зважаючи на обмеження під час карантину. Також ми точно знаємо, що представники з інших областей України все ж таки будуть», - сказала організаторка фестивалю Надія Кучма.

IMG_6799

За словами художної керівниці цього заходу Світлани Кольцової, фестиваль – це чудова можливість живого спілкування однодумців.
«Ми всі вже скучили одне за одним, тому це велике везіння, що нам все ж таки вдасться провести цей фестиваль наживо. Насолодитися спілкуванням, показати красоти нашого міста, дати можливість дітям виразити себе, послухати їхні думки, поділитися досягненнями та напрацюваннями, і це має бути дуже цікаво. Ми вдячні «Культурній столиці» за таку можливість», - сказала Світлана Кольцова.

IMG_6788 IMG_6789 IMG_6785
лого-гум

Метки: «Культурна столиця», Міжнародний фестиваль дитячого кіно