У Дніпрі в рамках програми співфінансування ОСББ та ЖБК з початку року зробили майже півсотні ремонтів

У Дніпрі триває ремонт у будинках №104 та №106, що розташовані на Донецькому шосе. Тут в рамках програми сприяння діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів та обслуговуючих кооперативів у багатоквартирних будинках міста Дніпро на 2016-2020 роки утеплюють труби та замінюють вікна у під’їзді. Програма передбачає ремонти на умовах співфінансування: певний відсоток сплачує ОСББ, решту виділяють з бюджету міста.

_MG_8446

«Заявка, яку подали мешканці цих будинків, передбачала ремонт на 889 тис. грн. 35% сплатили коштами ОСББ, 65% – міської ради. У будинку №104 замінюють вікна у під’їзді для підвищення енергоефективності та покращення естетичного вигляду. А у будинку №106 проводять утеплення труб опалення, що також дає змогу зменшити затрати на енергоносії та вартість обслуговування будинку», – зазначив спеціаліст відділу по роботі з органами самоорганізації населення та об’єднаннями громадян департаменту з питань місцевого самоврядування внутрішньої та інформаційної політики ДМР Владислав Макарець.

ОСББ за адресою Донецьке шосе №104-106 було створено у 2016 році. Це не перший досвід мешканців цих будинків участі у програмі співфінансування міської ради.

«Минулого року в рамках цієї програми ми замінили труби системи холодного водопостачання. Минулого року ми подали дві заявки: на заміну вікон у під’їзді та на утеплення труб. Також ми вирішили взяти участь у програмі «Теплий кредит», в рамках якої ми зможемо зекономити ще частину грошей на цих роботах», – розказав голова ОСББ Андрій Міщенко.

Загалом з початку року станом на липень в рамках вищезазначеної програми повністю виконані та профінансовані 44 з 224 робіт. Станом на травень 2018 року у Дніпрі налічується 956 ОСББ.

_MG_8461 _MG_8453

_MG_8484

_MG_8499

Метки: ЖБК, ОСББ