У Дніпрі в День Української Державності вшанували памʼять полеглих захисників

28 липня Дніпро разом зі всією країною відзначає День Української Державності. Зранку у місті на Алеї Героїв зібралися представники обласної та міської влади, військові, правоохоронці, священнослужителі та прості дніпряни.

IMG_5829

«Зараз ми всі переосмислюємо наші державні свята. Вони набувають нового сенсу. Те саме можна сказати і про святкування Дня Державності. Тож в такі дні нам всім потрібно тримати ці почуття в серці. Вкотре задуматися про долю країни. І, обʼєднавши зусилля, йти до Перемоги разом», — сказав мер Дніпра Борис Філатов.

IMG_5822

Також голова ДніпроОВА Сергій Лисак нагородив видатних українців, які своєю роботою зміцнюють державність та допомагають країні. Серед них, зокрема, і представники лікарень Дніпра.

 

«Щоб наші діти більше нікому й нічого не доказували, маємо бути єдиними і знати історію держави. Тільки так закриємо окупантів на їхніх болотах. Тільки так продемонструємо всім – нам чужого не треба, але й свого не віддамо», — сказав Сергій Лисак.

IMG_5812

Після цього присутні поклали квіти памʼяті до світлин українських героїв на Алеї.

 

«ДIMG_5843ржавність — це спільність людей, мирне життя і доброта. Працювати на благо країни своєї. Головне, щоб мир був. Щоб люди могли працювати, допомагати одне одному. Це головне, щоб було обʼєднання людей», — вважає дніпрянка Валентина Олексіївна.