У Дніпрі тривають оновлення медичних закладів: у центрі первинної медико-санітарної допомоги № 6 завершено ремонт холу

У Дніпровському центрі первинної медико-санітарної допомоги № 6 (вул. Ближня, 31) повністю відремонтували хол. Тут оновили стелю, підлогу, стіни, замінили освітлення. Щодо доступності, то тут облаштували пандус, тактильну плитку, зробили із пониженням стійку реєстратури тощо.

_MG_9799

«Після проведеного ремонту тут з’явилися умови для вільного доступу до закладу усіх груп населення. Також у нас оновлено кімнату для огляду пацієнтів та капітально відремонтовано вбиральню. Її облаштували для маломобільних груп населення, а також встановили сповивальний столик, щоб і матусям з немовлятами було так само зручно перебувати у нашому закладі», – розповіла завідувачка амбулаторії № 4 центру первинної медико-санітарної допомоги № 6 Олена Герасименко.
Новими умовами задоволені і пацієнти медичного закладу.

_MG_9794

«Я часто відвідую цю поліклініку. Раніше пройти сюди було проблематично, адже перед входом у хаотичному порядку лежала плитка, між нею завжди утворювалися великі калюжі, а старі двері особисто мені було дуже важко відчиняти. А зараз і ходити, і дивитися приємно. Поручні встановили, двері нові. У холі стало світліше та приємніше. Я задоволена такими змінами», – сказала пацієнтка лікувального закладу Ольга Саятова.

Мешканка житлового масиву Західний Світлана вже багато років обслуговується у цьому центрі: «Приміщення, звичайно, потребувало ремонту, але завжди тут було чисто. Наразі ж все змінилося на краще, стало більш сучасним та зручним. Мені подобається, як оновлюють нашу поліклініку».

_MG_9845

За словами генерального директора центру Дмитра Сазонова, раніше у лікувальному закладі вже провели капітальний ремонт вхідної групи: встановили два пандуси, уклали тротуарну плитку на пішохідних доріжках, зробили нові клумби. Наразі ж тут завершено ще один етап ремонтних робіт – відремонтовано хол.

«Наша мета зробити так, щоб пацієнти закладу могли отримувати якісні медичні послуги у комфортних та доступних умовах. Для цього ми робимо сучасні ремонти, які відповідають усім вимогам доступності, та покращуємо інфраструктуру закладу», – підсумував Дмитро Сазонов.

_MG_9782