У Дніпрі тепловики замінюють аварійні ділянки трубопроводів опалення: де працюють ремонтні бригади

У Дніпрі за завданням мера Бориса Філатова продовжують комплексно готуватися на наступного опалювального сезону. Ремонтують не лише обладнання в котельнях, теплорозподільчих пунктах, а й тепломережі. Нині ж ремонтні бригади комунального підприємства «Теплоенерго» замінюють аварійні ділянки трубопроводів опалення по вул. Калиновій на декількох локаціях. Загалом йдеться про ремонт 500 метрів тепломережі.
E65AD9AB-6117-40F6-8800-C7F9908CAB38

«Тут проходить магістральний трубопровід від котельні на вул. Батумській. Замінюємо аварійні ділянки. Роботи розпочалися на початку цього тижня і вже до кінця наступного закінчимо. Обов’язково відновимо благоустрій у місцях ремонту», — розповів старший майстер теплової дільниці КП «Теплоенерго» Віктор Дадіверін.

Водночас майстер дільниці згаданого комунального підприємства Данило Ямаєв зазначив: «Тут траплялися пориви, тому аби не було аварійних ситуацій під час опалювального сезону, замінюємо аварійні ділянки. Словом, продовжуємо виконувати необхідні капітальні ремонти, аби комплексно підготуватися, щоб мешканці були з якісною послугою теплопостачання».

На іншій ділянці по вул. Калиновій теж тривають ремонтні роботи на теплотрасі.
BB992439-6378-4F52-8530-CF596720DC0D

«Замінюємо магістральний трупровід на більший за діаметром. Тут були пориви, які оперативно усували. Аби це не повторилося, виконуємо капітальний ремонт. Звісно, благоустрій на місці теж відновимо: заасфальтуємо, де потрібно, приберемо. 5 травня роботи розпочалися і 12 червня плануємо закінчити», — прокоментував Віктор Дадіверін.
14AB266D-6D87-4B84-94CC-1EF8DFAC5B55

Зі свого боку майстер теплової дільниці КП «Теплоенерго» Вадим Голуб додає: «На цій локації по вул. Калиновій замінюємо аварійну ділянку трубопроводу протяжністю 300 метрів. Усе необхідне обладнання, устаткування для ремонту маємо».