У Дніпрі створюють та підтримують інфраструктуру для занять спортом

У Дніпрі міська влада продовжує створювати та підтримувати інфраструктуру для занять спортом.

Так, на проспекті Героїв у подвір’ї будинку 23 місцеві мешканці ОСББ опікуються футбольним майданчиком, а міська влада їм у цьому допомагає.

«Ми бачимо гарний приклад того, як місцеві мешканці утримають прибудинкову територію. Цей приклад необхідно розповсюджувати, бо якщо люди свідомі, вони завжди найдуть спільну мову з містом і отримають допомогу. Так, якщо у дніпрян на їх прибудинковій території також є подібні майданчики, то вони можуть звертатися до міської ради за допомогою в їх облаштуванні», - розповів спеціаліст по роботі з ОСББ і ЖБК департаменту місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради
Владислав Макарець.

_MG_1415.CR2

Голова правління ОСББ «Героїв, 23» Лариса Біла зазначила, що цей майданчик є осередком спортивного життя мікрорайону: «Тут грають у футбол протягом всього року, і розчистку поля гравці роблять самостійно. Для цього вони навіть придбали інвентар. Місцеві мешканці самі слідкують за порядком. А завдяки місту на майданчику постійно здійснюється поточний ремонт».

Місцевий мешканець Михайло Балицький розповів, що на цьому стадіоні вони з друзями збираються часто, окрім цього, організують вісім разів на рік дворові чемпіонати: «Ми, як ветерани, постійно підтримуємо майданчик. Навіть платні майданчики зимою не розчищають від снігу, на відміну від нашого. Так, до нас з’їжджаються майже зі всього міста, щоб пограти. Взагалі, гра для нас – це життя».

_MG_1399.CR2

Начальник управління спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олександр Осипов зазначив, що в місті також встановлюють тренажерні майданчики для занять з Workout. Так, тільки цього року в різних районах міста з’явилося 11 таких дорослих майданчиків та більш ніж 50 дитячих, а до кінця року заплановано облаштувати ще 30.

_MG_1420.CR2

«Восени, якщо дозволить протиепідеміологічна ситуація, плануємо провести тур «За здоровий спосіб життя». Захід буде проходити на подібних майданчиках, які встановлено в цьому році та в минулому. Хочу зазначити, що облаштування нових майданчиків відбувається за заявками місцевих мешканців», - додав Олександр Осипов.

Тренер Workout академії Дмитро Довгий проводить на нових майданчиках заняття двічі на тиждень: «Тепер стало набагато зручніше тренуватися, бо до цього були пошарпані турніки, які встановлювали ще за радянських часів. Нові майданчики допомагають виконувати базові елементи Workout».

_MG_1456.CR2 _MG_1466.CR2 _MG_1490.CR2 _MG_1513.CR2 _MG_1516.CR2

Метки: ОСББ, спортивні майданчики