У Дніпрі слухачі Університету третього віку під час карантину навчаються дистанційно

Під час загальнодержавного карантину слухачі Університету третього віку у Дніпрі мають змогу навчатися дистанційно. Так, у співпраці з каналом «Дніпро ТV» створено відеоуроки за такими напрямами: право, агрономія, психологія та основи здорового способу життя.

safe_image

«Наразі в Університеті третього віку більше ніж 10 тисяч слухачів. На їх численні прохання під час карантину ми запускаємо курс відеоуроків за чотирма напрямами. Окрім цього, за допомогою Zoom уже запущено шість груп з вивчення англійської. На даний момент ми розглядаємо інші дисципліни, для яких також можливе використання даної програми. Після завершення загальнодержавного карантину ми залишимо онлайн-майданчик, оскільки ми отримували багато звернень від маломобільних груп мешканців міста, які раніше не могли відвідувати заняття. Тепер вони мають прекрасну можливість вивчати дисципліни онлайн», - розповів директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики ДМР Артем Нідєлько.

Переглянути відеоуроки можна на каналі «Дніпро ТV» та на YouTube. Ці лекції будуть корисними не тільки слухачам Університету третього віку, а і всім дніпрянам, які перебувають на карантині.

Метки: видеоуроки, Університет третього віку