У Дніпрі ремонтують півстолітню школу №104

У Дніпрі осучаснюють школу №104. Там будуть яскраві кабінети, світла спортивна зала. А ще – комфортний простір для дошкільнят. Нині підрядники розводять інженерні мережі, повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

9

«Діти – наше майбутнє. Для них – усе найкраще. Саме такого принципу дотримуємося, коли будуємо та реконструюємо в області школи, дитсадки, спортивні об’єкти», – сказав Валентин Резніченко.

Виконуюча обов’язки директора школи №104 Ірина Дмитренко каже – давно чекали реконструкції. Школа працює понад півстоліття – і за цей час жодного капремонту. Кілька років тому оновили лише фасад і покрівлю.

2

«Школа у нас маленька та затишна, але дуже стара. Все потребувало оновлення, – сказала Ірина Дмитренко. – Ми дуже зраділи, коли у березні потрапили до програми Президента України «Велике будівництво». І нарешті розпочався ремонт».

Роботи стартували з другого поверху. Там вже завершили демонтаж та залили чорнову підлогу. Ремонт – за сучасними технологіями.

4

«Підлогу зробили зі спеціальної суміші полістеролбетону – для звуко та теплоізоляції, – розповів представник підрядної організації Євген Клоченко. – У спортивному залі на стелі встановили теплові панелі. Вони обігріватимуть повітря. Тому звичних батарей під стінами та труб там не буде».

Підрядники розводять інженерні мережі та монтують систему електропостачання. Далі осучаснять медпункт та спортивну залу, кабінети інформатики, математики, початкових класів.

10

«Хочеться, аби у нашому закладі з’явилося інтерактивне обладнання, мультимедійні технології», – поділилася вчителька початкової школи Тетяна Єрьоменко».

На першому поверсі приведуть до ладу решту навчальних кабінетів та зону дитсадка. В ігровій для дошкільнят облаштують водяну теплу підлогу. Усі виходи обладнають пандусами.

У школі №104 навчається 120 дітей. Ще 40 хлопчиків та дівчаток виховують у дитсадку при закладі.

1

Метки: ремонт, школа №104