У Дніпрі проводять ямковий ремонт доріг після зими

У Дніпрі по вул. Панаса Мирного розпочали роботи з усунення аварійної ямковості на дорозі після зими. Зараз цей проїзд почав використовувати транзитний транспорт через відновлення будівництва об’їзної дороги в районі Кайдацького мосту. Саме тому навантаження на дорогу збільшилося у десятки разів, а якість дорожнього покриття погіршилася. Востаннє вулицю Панаса Мирного у Дніпрі ремонтували ще у 2012 році.

 

IMG_9996

 

 

«Ми не стали чекати сталої сухої та теплої погоди та розпочали ремонт, адже ями на цій вулиці вже були критичними, люди пошкоджували авто. Ремонтуємо не суцільним шаром, це ямковий ремонт. Увесь час, поки вулиця Панаса Мирного буде використовуватися як об’їзд, ми пильно стежитимемо за станом дорожнього покриття. Провести його капремонт тут плануємо вже після завершення будівництва об’їзної дороги, коли значно зменшиться трафік та навантаження», – зазначив заступник міського голови Михайло Лисенко.

IMG_9984
Роботи на вул. Панаса Мирного розпочали 15 лютого. Всього тут відремонтують близько 3,5 тис. кв. метрів.
«Тут зрізається фрезою старе зруйноване асфальтове покриття, підготовлена ділянка вичищається і вже потім укладається новий шар асфальту. Плануємо за один день робити 500-700 квадратних метрів. Але зважатимемо на погодні умови: якщо буде несприятливий циклон, призупинятимемо роботи», – розповів начальник управління інфраструктури департаменту благоустрою та інфраструктури ДМР Дмитро Коробов.

 

IMG_9949