У Дніпрі провели першу екскурсію для людей з порушеннями слуху

24 квітня у Дніпрі пройшла екскурсія для людей з порушеннями слуху «Побач та відчуй Дніпро». Такий захід у місті влаштували вперше. На нього запросили вісім учасників. Екскурсія пройшла із сурдоперекладачем.

«Туризм для людей з інвалідністю є порівняно новим та соціально важливим напрямом діяльності в Україні. Для нас дуже важливо розвивати туризм для цієї категорії людей, адже це повинно бути доступно усім. Такі екскурсії ми плануємо проводити раз на місяць. А найближчим часом почнемо розробляти екскурсійний маршрут для людей з вадами зору», — розповіла начальниця Туристичного інформаційного центру Дніпровської міської ради Ольга Стасенко.

DSC_5752

Туристичний маршрут «Побач та відчуй Дніпро» простягається Січеславською Набережною від фонтану «Сфера» до Монастирського острова.

«Ми обрали саме Січеславську Набережну, адже це одне з найпопулярніших місць Дніпра. Тут розташована велика кількість пам’яток культури, які розповідають про історію нашого міста, нашого краю у різні історичні періоди», — розповів гід-історик Євгеній Филь.

Пані Неля прийшла на екскурсію разом із друзями. Каже, що подібні заходи дуже важливі для таких людей, як вона: «Таких екскурсій раніше не проводили. Це гарна нагода дізнатися цікаві факти про місто, у якому ми живемо, зустрітися з друзями. Я вдячна за таку нагоду».

DSC_5727

Метки: люди з порушеннями слуху, экскурсия