У Дніпрі провели лекцію «Дмитро Яворницький – фундаментатор краєзнавчого туризму»

27 вересня відзначається Всесвітній день туризму. Напередодні цього свята у Садибі Дмитра Яворницького відбулася лекція присвячена цьому дню. Лекцію провела завідувачка Меморіального будинку-музею Д.І. Яворницького Яна Тимошенко. У своїй розповіді вона згадала про подорожі Яворницького як за межі сучасної України, так і про його мандрівки дніпровськими порогами. Та не забули і про його екскурсії місцями козацької слави.

1

Сама пані Яна поділилася тим, скільки часу витратила на створення лекції: «Ця лекція складається з маленьких частин. Ми впродовж останнього року здійснювали таку серію «Яворницький – людина-дія». А ці всі частини - це окремі дослідження його різних справ. Мені, в більшості, довелося це зібрати та зробити презентацію». Та додала: «В цьому році, як і у минулому, також планувався форум, щоб на ньому могли виступити всі охочі мандрівники, але, оскільки карантин, ми обмежилися лише лекцією».

Та в продовження теми туризму відома письменниця Леся Степовичка також долучилася до лекції. Вона розповіла про свою літню подорож до Мюнхену. Пані Леся поділилася своїми враженнями від міста, екскурсіями та знайомством з Еммою Андрієвською.

Не менш відомий мандрівник Борис Ковтонюк завершив лекцію, розповівши про свою дворічну подорож.

2 3

Метки: будинок-музей Д.І. Яворницького, Всесвітній день туризму