У Дніпрі продовжують ремонтувати внутрішньоквартальні дороги

У Дніпрі продовжується оновлення внутрішньоквартальних доріг, які були без ремонту з часів забудови житломасивів, – від 30 до 50 років. Усеосяжний ремонт дворів і внутрішньоквартальних доріг – один із пріоритетів мера Бориса Філатова. Так, на жилому масиві Придніпровськ (на вулиці Космонавтів, Агнії Барто та 20 років Перемоги) у два етапи облаштовують заїзди до будинків, шкіл і дитячого центру творчості.

IMG_6991

«На цій ділянці буде повна заміна асфальтового та тротуарного покриття, що забезпечить прохід і проїзд для автомобілів та пішоходів. Також біля будинку № 6 на вулиці Космонавтів та біля шкіл буде облаштовано паркувальну зону та два майданчики для сміттєвих контейнерів. Так усього буде замінено 1,8 кілометрів бордюрного каменю та укладено близько 4 тисяч метрів квадратних нового асфальтобетонного покриття. Вартість робіт становить близько 4 мільйонів гривень. Окрім цього, підрядна організація, що виконує роботи, зобов’язана у разі недоліків усувати їх власним коштом», – зазначив заступник начальника управління з благоустрою департаменту благоустрою та інфраструктури ДМР Дмитро Коробов.

IMG_6934

Так, на першій ділянці роботи розпочали тиждень тому і планують завершити за два тижні. Після цього одразу розпочинається другий етап, який триватиме близько двох тижнів. Наразі вже демонтовано старий бордюрний камінь і розпочато укладення нового. Паралельно робітники виконують підготовчі роботи для встановлення тротуарів.

Галина Андрєйко розповідає, що живе у домі на вулиці Космонавтів, 6 майже 40 років і за цей час дорогу та тротуари ніхто не ремонтував.

IMG_6926

«Уперше відбуваються такі роботи, які нас дуже тішать. Дорога нам була вкрай необхідна, бо поряд дві школи і дитячий центр, до яких постійно їздять машини. Усе було побито і тротуар не був огороджений, що наражало на небезпеку дітей. Зараз же нам зробили тротуар і буде нова дорога. Нам це дуже подобається», – додала жінка.

Місцева мешканка Галина Усатенко продовжила слова тезки: «На цьому місці взагалі нічого не було, лише проїжджа частина. Дорога поламана і все було жахливо. Наразі же буде все прекрасно, зручно та безпечно».

IMG_6943 IMG_6963 IMG_6968

Метки: внутрішньоквартальні дороги, ремонт