У Дніпрі продовжують перетворювати лікувальні заклади

У дніпровському центрі первинної медико-санітарної допомоги № 6 (вул. Ближня, 31) ремонтують хол. Тут, серед іншого, оновлюють стелю, підлогу, стіни, освітлення із заміною мереж електропостачання, а також облаштовують тактильну плитку для людей з інвалідністю. Роботи планується закінчити до кінця тижня.

_MG_4596

За словами генерального директора центру Дмитра Сазонова, це черговий етап ремонтних робіт у лікувальному закладі. Наразі тут зроблений капітальний ремонт вхідної групи, яка цілком відповідає нормам доступності. Зокрема ззовні улаштовано два пандуси і один усередині. А також зробили благоустрій території: укладено нову плитку на пішохідних доріжках, зроблено нові клумби.

«Ремонтні роботи проводимо за кошти, які виділяє Національна служба здоров’я України. Також у планах іще замінити ліфт. Після оновлення холу перейдемо до ремонтів коридорів, які виконуватимуться за кошти міського бюджету. На це передбачено 300 тис. грн.», - сказав під час виїзної пресконференції 6 липня Дмитро Сазонов.

_MG_4551

Мешканка житлового масиву Західний Світлана Головко вже багато років обслуговується у цьому центрі: «Не можу сказати, що тут зовсім погано було. Персонал слідкував за чистотою. Але, звісно, після вже проведеного ремонту стало набагато краще, сучасніше. Так, й доріжки пішохідні зробили, тобто є комфортні підходи. Зроблять хол – буде ще гарніше. Дуже добре, що так комплексно оновлюють лікувальні заклади».

Метки: лікувальні заклади