У Дніпрі продовжують капітальний ремонт алей

У Дніпрі виконали капітальний ремонт алеї від пам’ятника академіку Янгелю до вулиці Новокримської. За приблизно 10 мільйонів гривень на місці старої алеї облаштовано новий технопарк, тренажерний зал на свіжому повітрі та розвиваючу велодоріжку.

IMG_9071

«До проведення капітального ремонту на алеї ми, як завжди, підійшли комплексно. Замінили мережі водопостачання, щоб не відбувалися аварійні ситуації на цій ділянці. Алея викладена із тротуарної плитки, для зручності по всій території встановленні лави та урни для сміття. Передбачені біля лавок і місця для розміщення візочків. Також враховані потреби людей з інвалідністю. Окрім цього, ми облаштували технопарк, який вже третій у місті. З «цікавинок» на алеї є світлофор, який корегує рух пішоходів. Ми врахували інтереси спортсменів і обладнали тренажерний зал просто неба. Це дозволить йому стати найпопулярнішим місцем серед молоді. Зокрема, підрядник власним коштом відремонтує покриття на футбольному полі. На всій алеї встановлено LED освітлення», - розповів головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності міського голови та його заступників Антон Андрієнко.

Представник підрядної організації Денис Горбач додав, що облаштовано сучасний майданчик для воркауту та зону для вигулу собак. Наразі відбуваються роботи з озеленення території і вже висаджено кущі самшиту.

IMG_9025

За задумом однієї з авторів проєкту Лілії Богачевої, алея є не тільки зоною відпочинку, а також навчальним майданчиком. Так, для організації їзди на велосипедах облаштовані світлофорні об’єкти. За їх допомогою діти матимуть змогу навчатися правилам дорожнього руху.

«Дітей потрібно з дитинства виховувати. Діти, катаючись тут, будуть звикати до правил дорожнього руху. Це важливо для безпеки як пішоходів, так і водіїв. Зараз вони катаються на самокатах, а потім будуть їздити на авто», - зазначила Лілія Богачева.

Місцева мешканка Ольга Латухо на велодоріжку приходить зі своєю донькою: «Мені все подобається, і якщо так залишиться і надалі, буде добре. На новій велодоріжці гарне покриття і тепер пересуватися на велосипеді безпечніше. Дуже гарна ідея використання дорожніх знаків. У будь-якому віці корисно знати правила дорожнього руху».

IMG_8970

Валерія Іваненко згадує, що раніше на місці цієї алеї була повна розруха: «Зараз тут справжня краса, і дуже дякую міському голові за такий чудовий ремонт».

Валентина Комарова також радіє можливості відпочивати на новій алеї: «Дякую міській владі за новий майданчик для відпочинку. Зробили все добре і якісно. Тепер приємно гуляти і дихати свіжим повітрям, сидячи на нових лавах».

Наразі залишилося ще висіяти газонну траву. За задумом авторів, це повинен бути мавританський газон. До його складу входять багаторічні рослини, які не дозволять підійматися пилу при сильному вітрі, та газон матиме охайний європейський вигляд.

IMG_9005 IMG_9065 IMG_9069

 

 

Метки: капітальний ремонт