Середа, 17 квітня 2024 року

У Дніпрі презентували перший проект Школи сучасного образотворчого мистецтва та дизайну ім. Вадима Сідура

14 лютого у Дніпрі, у Музеї українського живопису, презентували Школу сучасного образотворчого мистецтва та дизайну ім. Вадима Сідура. Це нове комунальне підприємство, створене відповідно до рішення сесії Дніпровської міської ради, яке було ухвалене у вересні 2018 року. Напрям діяльності установи – сфера культури та образотворчого мистецтва, розвиток дизайну міського простору, підтримка талановитих молодих митців, дизайнерів і архітекторів.

«Ця школа – не установа освіти у звичайному розумінні цього слова. Це творча платформа для створення умов, практичної допомоги всім талановитим і небайдужим до візуального образу Дніпра митцям. Тут акумулюватимуться нові ідеї творчих людей, які бажають змінити обличчя міста», – сказав керівник Художньої ради при міському голові, заслужений діяч мистецтв України, депутат міської ради Григорій Гельфер.
Зі свого боку директор Школи сучасного образотворчого мистецтва та дизайну ім. Вадима Сідура Людмила Тверська зазначила: школа буде майданчиком обміну знаннями, досвідом, творчим баченням і для вже знаних митців, і для молодих людей, які тільки-но закінчили навчання або ще навчаються.
«Це школа майстерності, удосконалення професійності наших митців, роботи яких покликані реанімувати міський простір Дніпра. Вдячні Музею українського живопису, який усіляко підтримує нашу школу. Планується, що на базі музею проводитимуться різні лекції, зустрічі, семінари», – наголосила директор школи.
Під час заходу також було презентовано перший проект новоствореного комунального підприємства – «Дніпро ХХІ.0 – креативне місто». Під час виставок, презентацій, конкурсів у рамках проекту всі охочі архітектори, дизайнери, художники матимуть можливість представити свої ідеї щодо модернізації сучасного простору Дніпра.
14 лютого у Музеї українського живопису відкрилася перша виставка в рамках згаданого проекту.
На ній представлено понад 40 дипломних, навчальних та конкурсних робіт студентів Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, Дніпровського державного коледжу будівельно-монтажних технологій та архітектури, а також художників і дизайнерів міста. Ці роботи – варіанти дизайну різних місць і куточків Дніпра (вулиць, площ, скверів).
«Тема перетворення міського простору наразі доволі актуальна. Молодь бачить Дніпро сучасним, креативним, комфортним і відкритим для всіх проявів візуальних мистецтв. Основний меседж цієї виставки – бажання показати мешканцям і гостям міста, яким може стати сучасний Дніпро та його простір», – сказала куратор виставки, архітектор, старший викладач кафедри архітектурного проектування і дизайну Придніпровської державної академії будівництва та архітектури Яна Куницька.
Виставка у рамках проекту «Дніпро ХХІ.0 – креативне місто» працюватиме у музеї до середини березня.

_MG_1767.CR2 _MG_1696.CR2 _MG_1697.CR2 _MG_1694.CR2 _MG_1782.CR2

 

Метки: Школа дизайну ім. Вадима Сідура

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Апрель 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.