У Дніпрі працюють дві філії ЦНАП

У Дніпрі працюють два віддалені робочі місця адміністратора ЦНАПу. Філії розташовані на вул. Воскресенській, 9 (2-й поверх, каб. 204) та вул. Старий шлях, 5 (мкр. Таромське).

Вони надають усі ті послуги, які можна отримати й у Правобережному та Лівобережному відділах ЦНАПу (а їх 278): послуги у сфері реєстрації речових прав на нерухоме майно, послуги у сфері земельних відносин, у сфері реєстрації юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців, реєстрації громадських формувань, будівництва тощо.

_MG_0208

Особливий попит, як розповідає начальниця управління адміністративних послуг та дозвільних процедур департаменту адміністративних послуг та дозвільних процедур ДМР Олена Огієнко, має послуга оформлення паспорта громадянина України як ID-картки. Зараз через карантинні обмеження такий документ можна зробити не лише за місцем реєстрації, а й у двох філіях ЦНАПу або Лівобережному відділенні.

«У нас громадяни можуть отримати послуги з отримання закордонного паспорта та послуги з отримання паспорта громадянина України як ID-картки. Це і перше оформлення документа при досягнені 14 років, і заміна «книжки» на ID-картку. ЦНАП у Дніпрі також надає послугу ID-14: вона дозволяє отримати паспорт громадянина України як ID-картку вперше після досягнення людиною 14-річного віку з одночасним присвоєнням номера платника податків», – каже Олена Огієнко.

_MG_0158

Віддалені робочі місця адміністратора ЦНАПу працюють з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00 та у п’ятницю з 9:00 до 16:45 (без перерви). Більше інформації про роботу ЦНАП у Дніпрі можна знайти на офіційному сайті https://cnap.dniprorada.gov.ua/.

Метки: ЦНАП