У Самарському районі Дніпра правоохоронці помітили Таврію із слідами характерними для ДТП. Тож вирішили зупинити автомобіль і перевірити.
Виявилося, що за кермом перебував чоловік, який не мав водійського посвідчення, тому що був позбавлений права керування. А під час спілкування патрульні помітили в нього ознаки сп’яніння. Тест на приборі Драгер це підтвердив і показав вміст алкоголю в крові — 3,48 проміле. Це перевищення норми більш ніж у 17 разів.
На чоловіка склали протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом в стані сп'яніння) та винесли постанову за ч. 4 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування) КУпАП. Від керування його звісно відсторонили.