У Дніпрі попри війну в будинках продовжують оновлювати ліфти

У Дніпрі продовжують дбати про справність та оновлення ліфтів у будинках містян. Нині відремонтували вже половину з запланованої на цей рік кількості підйомників. Робота триває постійно — у різних районах міста. На цьому наголошує мер Дніпра Борис Філатов, тож комунальні служби мають відповідні вказівки.
IMG_8570
«Дніпро і надалі працює в напрямку ремонту ліфтів по всьому місту. Зараз це поодинокі випадки — коли вони не працюють. Якщо є якісь нарікання стосовно роботи підйомників, будь ласка, звертайтеся до профільних організацій, обслуговчих компаній. Наша кінцева мета — аби в Дніпрі не було жодного будинку, де б не працювали ліфти», — наголосив мер Дніпра Борис Філатов, нагадавши, що декілька років тому лише у Шевченківському районі не працювали до половини ліфтів, утім місто давно системно вирішило проблему поламаних підйомників.

Так в одному з під’їздів багатоповерхівки у Придніпровську ліфт відремонтували повністю. Старий підйомник відпрацював з моменту зведення будинку — більше ніж тридцять років тому. Про його зношеність мешканці повідомили до ліфтової служби.
IMG_8566

Тепер тут поставили нову кабіну та стулки дверей. Також замінили двигун, лебідку та троси, пристрої безпеки, привід дверей. У машинному приміщенні підключили сучасну станцію керування ліфтом, диспетчерський пристрій для двостороннього звʼязку з цілодобовою диспетчерською службою. Вона дозволяє майстрам ефективніше працювати з обладнанням та проводити техобслуговування.
IMG_8559

Молода матуся Аліна та її син Михайло мешкають на 9 поверсі. Із новим ліфтом виходити на прогулянки їм стало комфортніше.

«Поміняли, дуже хороший ліфт. Усе нове, усе добре працює. Нам подобається. Добре, коли не ламатиметься. Дуже тихо працює. Світлий ліфт. Виклик є (диспетчера, — ред.)», — розповіла жінка.