У Дніпрі по вулиці Робочій капітально ремонтують трубопровід центрального опалення

У Дніпрі продовжують капітально оновлювати теплові мережі міста. Так 300 метрів нового трубопроводу з’являться по вулиці Робочій. Зрання і до самої ночі працюють 6 людей та три одиниці техніки: два екскаватори та автокран.

Роботи планують завершити у липні, бо погода не дозволяє зробити все швидко, жаліється бригадир Валерій Чепурко: «Якщо б можна було замовити сонячні дні, встигли б і за тиждень, а так доведеться працювати майже три. Бо треба зробити на совість. Наразі вже проклали 40 метрів траси».

IMG_2187

Стара тепломережа не пройшла спеціальних випробувань і до того ж не оновлювалася більше ніж 20 років. Її з’їла іржа, з’явилися дірки.

«Нові труби проізолюють, обов’язково перевірять на міцність (гідровипробовування) і тільки після перейдуть до благоустрою – асфальтування та прибирання території», — наголосив заступник начальника теплової дільниці № 3 КП «Теплоенерго» Олександр Вінніков.

IMG_2180

Також капітально оновили мережі теплопостачання по вул. Суворова, 13 (120 метрів), просп. О. Поля, 106 та 108 (280-300 метрів труб), – додали у КП «Теплоенерго».

IMG_2095

Метки: трубопровід