У Дніпрі підняття одного з найбільших в країні Державних прапорів присвятили українським військовим

У Дніпрі в День Державного Прапора влаштували видовищний флешмоб. На площі Героїв Майдану найбільший у місті український стяг підняли на висоту понад 20 метрів. Зробили це за допомогою двох пожежних автодрабин.

_MG_5251

Розмір прапора сягає 18 метрів заввишки та 12 — завширшки, тож його також вважають одним із найбільших в країні. Флешмоб присвятили українським військовим.

«Вітаю всіх з Днем Державного Прапора України. Усе, що тут відбувалося, — технічно складна операція. Креативна ініціатива належить місцевій ДСНС. Вони нас запросили, і за підтримки мерії ми зробили цей флешмоб», — сказав міський голова Дніпра Борис Філатов.

_MG_5233

У ДСНС кажуть: ідею запозичили в американських колег. «Ми тренувалися, і за допомогою техніки також втілили це в життя, – розповідає начальник Головного управління ДСНС в області, генерал-майор Андрій Кульбач. – Це також подарунок усім нашим військовим, які захищають нашу Батьківщину».

Під час підняття стяг тримали одинадцятеро рятувальників і рятувальниць.

_MG_5203

«Я пишаюся, що ми піднімали сьогодні наш прапор – такого дня. Для мене це вперше у житті таке. Зазвичай ми рятуємо людей, знімаємо кицьок з дерев. Тому, безумовно, було трошки страху – щоб усе вийшло, щоб вітер не завалив. Та, думаю, все вийшло», – поділився враженнями командир відділення другої державної пожежно-рятувальної частини, який взяв участь у піднятті прапора, Олег Логвінов.

_MG_5225 _MG_5117