Субота, 22 червня 2024 року

У Дніпрі перевіряють легальність майданчиків для паркування. Що чекає на порушників

У Дніпрі триває боротьба з нелегальними цілодобовими парковками. У КП «Транспортна інфраструктура міста» наводять статистику, що у 2021 році всі випадки пошкодження транспорту, крадіжок із салонів авто і взагалі їхніх викрадень відбувалися виключно на території нелегальних майданчиків.

Слобожанський (2)

14 лютого співробітники комунального підприємства «Транспортна інфраструктура міста» Дніпровської міськради перевірили декілька таких парковок. Так на паркувальному майданчику за адресою просп. Слобожанський, 115-А до перевіряльників взагалі ніхто не вийшов, окрім собак, які вільно гуляють територією. Відповідно до інформації КП «Транспортна інфраструктура міста», законного оператора на цій ділянці немає, отже брати кошти за паркування ніхто не має права.

Осіння (2)

«Нелегальні стоянки небезпечні для зберігання машин. Тут повністю відсутня організація робочих процесів. Також на таких майданчиках паркування – хаотичне: автомобілісти не зможуть нормально заїхати або виїхати зі стоянки (повністю відсутня розмітка). Паркувальники не дотримуються норм і правил організації та ніяк не облаштовують цілодобові стоянки. Окрім цього, нелегали підключаються до електромереж у під'їзді, що неодноразово ставало причиною займання електропроводки та припаркованих авто.

Осіння (1)

Окрім неорганізованої роботи, недобросовісні оператори не дотримуються правил проїзду пожежного транспорту, організації дорожнього руху та ДБН. У разі пошкодження транспортного засобу звернутися до оператора або охорони – неможливо, адже після подібних ситуацій охорона або «адміністрація» зникає. Як у цьому випадку – охорони на території немає, а машини охороняють безпритульні тварини», – зазначив заступник директор КП «Транспортна інфраструктура міста» Віталій Шаповалов.

Слобожанський (3)

Також працівники КП «Транспортна інфраструктура міста» перевірили цілодобову стоянку по вул. Осінній біля будинку № 9. Тут не було надано необхідних документів – отже інспекція комунального підприємства надала припис.

Віталій Шаповалов наголосив: відповідно до проведеної інвентаризації, спеціалісти КП «Транспортна інфраструктура міста» задля безпеки містян й надалі працюватимуть у напрямі демонтажу нелегальних паркувальних майданчиків.

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.