У Дніпрі на виборчих ділянках безпечно, процес голосування йде швидко

У Дніпрі триває другий тур виборів міського голови. Процес голосування йде швидко: виборці заповнюють лише один бюлетень, розміром з долоню. Виборчі дільниці забезпечені всім необхідним для дотримання санітарно-епідемічних норм. Про це під час брифінгу повідомив директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики міськради Дніпра Артем Нідєлько.

IMG_5085

«Для виборців створені всі необхідні умови. На дільницях дотримані жорсткі санітарно-епідемічні норми. Також, як повідомлялось раніше, автотранспортні підприємства міста ініціювали сьогодні безкоштовний проїзд для тих дніпрян, які голосують. Нагадую також про поради лікарів: у вас є гарна нагода не лише скористатися своїм правом на волевиявлення, а й зміцнити свій імунітет та прогулятися пішки до виборчої дільниці», - підкреслив пан Нідєлько.

Наразі процес голосування проходить спокійно, суттєвих порушень, які можуть вплинути на волевиявлення дніпрян, не виявлено. Утім до правоохоронців поступає інформація про спроби підкупу виборців: «У брифінгу мали брати участь представники Національної поліції, але зараз вони відпрацювують оперативну інформацію про можливі правопорушення на виборах. Нагадую, що фотографування бюлетеню – це порушення таємниці голосування (стаття 159 Кримінального Кодексу України, - ред.), яке карається трьома роками обмеження волі», - зазначив Артем Нідєлько.

IMG_5100

Як повідомлялося раніше, сьогодні, 22 листопада, мешканці Дніпра обирають міського голову в другому турі місцевих виборів. Голосування відбувається на 425 дільницях в усіх районах міста. Всі вони зранку відкрилися вчасно та працюватимуть до 20:00.

Метки: віборі, голосування