У Дніпрі на музичному фестивалі BeZVIZ розгорнуть пункт масової вакцинації від коронавірусу

У Дніпрі на музичному фестивалі BeZVIZ розгорнуть пункт масової вакцинації для охочих щепитися від COVID-19. Він працюватиме 14 та 15 серпня на Монастирському острові. Про це сповістили в Дніпропетровській ОДА.

IMG_0191

«Відвідувачі фесту зможуть поєднати приємне з корисним. І гарну музику послухати, і вакцинуватися від COVID-19. А щеплення – це найдієвіший захист від небезпечної хвороби. Тільки колективний імунітет дозволить нам подолати пандемію», – сказала в.о. директора департаменту охорони здоров’я ДніпроОДА Вікторія Кулик.

Пункт щеплення розгорнуть біля канатної дороги на Монастирському острові. Намети позначать плакатами «Вакцинуйся тут». У них створять всі умови для безпечного проведення процедури. Зокрема, встановлять холодильники.

Працюватиме дві медичні бригади. Одна щепитиме вакциною Moderna. Інша –CoronaVac.

ава

14 серпня пункт масової вакцинації на фестивалі BeZVIZ працюватиме з 9:00 до 17:00. 15 серпня – з 10:00 до 15:00. Бажаючим зробити щеплення із собою потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код.

Імунізуватися мешканці Дніпропетровщини можуть і у 30 інших центрах масової вакцинації. В області також працюють 219 пунктів щеплення при амбулаторіях. 117 мобільних бригад імунізують організовані колективи.

Метки: вакцинация, фестиваль «БezViz»