У Дніпрі міська влада організувала доставку комплексного харчування для вартових на КПП

У зв’язку із необхідністю дотримання епідеміологічного контролю міська рада організувала цілодобове несення служби на контрольно-пропускних пунктах, які тепер розташовуються безпосередньо на території Дніпра. На КПП чергують співробітники поліції, ДСНС, нацгвардії та медики. Для вартових облаштовано тимчасові споруди, до яких підведено електрику, поряд встановлено бар’єрну огорожу та попереджувальні знаки.

IMG_3525

«Співробітники КПП замірюють температуру тим, хто в’їжджає до міста, за необхідності викликають швидку допомогу. Оскільки вартові несуть службу цілодобово, міська рада організувала регулярну доставку харчування на всі КПП», – сказав заступник директора департаменту громадського порядку та цивільного захисту Дмитро Редька.

IMG_3607

За словами керівника структурного підрозділу з організації доставки харчування Сергія Новіченка, меню складають на два тижні. Страви намагаються не повторювати. Їжу привозять щодня протягом тижня, включаючи вихідні.

IMG_3534

«Ми працюємо за збалансованим меню, в яке входять крупи, м'ясо, сезонні овочі. Процес приготування проводиться з урахуванням усіх санітарних норм. Кухонне приладдя дезінфікується обов’язково, також обробляється й авто, в якому розвозиться їжа. У набір входить: перша страва, салат, гарнір з м’ясом, вода та сік. Сьогодні, наприклад, на обід – чахохбілі, макарони, свіжий салат з молодої капусти та огірком, вода, сік і додатково сухий пайок (сендвіч з ковбасою, сиром і свіжими овочами)», – розповів про деталі Сергій Новіченко.

IMG_3532

IMG_3556 IMG_3580 IMG_3592 IMG_3600

Метки: комплексне харчування, контрольно-пропускні пункти, міська влада