Вівторок, 23 квітня 2024 року

У Дніпрі лікарня швидкої медичної допомоги перейшла на аутсорсингове харчування: що їдять пацієнти?

У Дніпрі організовано харчування для пацієнтів у 10 лікарнях, з них 6 уже перейшли на аутсорсинг: лікарні № 6, № 4, № 16, лікарня швидкої медичної допомоги, лікарня ім. Руднєва та дитяча лікарня № 6. Про це повідомила представниця департаменту охорони здоров’я населення ДМР Інна Шарапанюк.

Аутсорсинг – це вид харчування, при якому обслуговча компанія, яка стала переможцем тендера, привозить гарячу їжу безпосередньо до закладу-замовника, у цьому випадку – лікарні.

_MG_5244

«Переваги такого переходу полягають в економії витрат на утримання харчоблока, поточні та капітальні ремонти, а також комунальні послуги», – зазначила Інна Шарапанюк.

Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги перейшла на аутсорсинг у квітні цього року. Гаряче та дієтичне харчування привозять до лікарні тричі на день за кількістю пацієнтів, які перебувають у стаціонарі.

_MG_5250

«Раніше у нас працював харчоблок, який було побудовано ще на початку минулого століття. Він обслуговував усіх пацієнтів стаціонарів, які перебувають у різних корпусах, через що виникало багато труднощів. Після переходу на аутсорсинг ситуація докорінно змінилася: усі гроші, які витрачалися, зокрема й на утримання харчоблоку, тепер йдуть на забезпечення хворих якісною їжею», – розповіла генеральна директорка КНП «Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги» ДМР Вікторія Корпусенко.
Щодня дієтсестра отримує інформацію з усіх відділень та замовляє в обслуговчої компанії їжу з урахуванням захворювань пацієнтів.

«Хворі надходять до нас у різному стані, тож є деякі особливості дієтичного харчування. Усі вони враховуються. Пацієнти дуже задоволені зараз їжею», – додала генеральна директорка КНП «Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги» ДМР.

_MG_5216

 

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Апрель 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.