У Дніпрі комунальники відновлюють зовнішнє освітлення на прибудинкових територіях

У Дніпрі відновлюють мережі зовнішнього освітлення у подвір’ях будинків на вул. Солідарності, 6-8, Авіаційній, 35 та Новоорловській, 2. За словами місцевих мешканців, світла у цих дворах на було понад 30 років.

_MG_1979

«Освітлення нам дуже потрібно, адже його тут просто не існує вже багато років. Ми вимушені були пристосуватися. Я, наприклад, повісив свій ліхтар, живлення провів з гаража, інші з ручними ліхтариками пересуваються або телефоном підсвічують. Тим, що встановлюють лампи та стовпи, ми дуже задоволені», – сказав місцевий мешканець Іван Лойченко.

_MG_1987

Жителька будинку № 2, що на вулиці Новоорловській, Ганна Ходасевич додала: «Я живу тут уже більше ніж 60 років. Освітлення у нашому дворі немає понад 30 років. Ходити тут ввечері незручно та лячно. Ми надсилали запити щодо відновлення світла у нашому дворі. Ось бачимо, що справа зрушила з місця, і за це вдячні».

_MG_2001

За словами начальника експлуатаційно-технічного району № 2 КП «Міськсвітло» Андрія Алексєєва, проблема саме цієї ділянки полягала у тому, що мережі освітлення тут фактично зруйновані. Наразі їх відновлять, замінять старі опори на нові та змонтують на них ліхтарі.
«Загалом на цих ділянках буде встановлено 15 ліхтарів і прокладено близько 600 метрів нової повітряної мережі. Цього буде достатньо, щоб освітити зазначені подвір’я. Роботи завершимо до кінця тижня», – запевнив Андрій Алексєєв.

_MG_2019