У Дніпрі комунальники прибирають написи вандалів

Набережну Дніпра очистили від написів вандалів. Представники КП «Управління контролю за благоустроєм міста» за допомогою піскоструму прибрали написи на огорожах, які розділяють набережну із річкою.

IMG_0042

Такий тип очищення ефективний на твердих поверхнях – металі або граніті. «Товщина матеріалів таким чином не змінюється і після роботи огорожа готова до подальших робіт, які запланують. На набережну знадобиться цілий день. Плануємо прибрати пів сотні написів, але може бути і більше на ділянці. Зараз (із потеплінням) виїжджатимемо на такі очищення щодня», — розповів Сергій Воскобойников, провідний фахівець відділу технічного забезпечення КП «Управління контролю за благоустроєм міста».

IMG_0050

Фахівець додав, що найчастіше страждають від вандалів будівлі, фасади у центрі Дніпра (не оминають навіть й історичні). А от набережна — залюблене місце для розмальовок. Найпопулярніші написи – реклама наркотиків. «На жаль, такі написи — це прояв нашої некультурності. Я вважаю, дуже добре, що у нас стежать за благоустроєм міста, що комунальники прибирають таке неподобство. Особисто я хочу, щоб Дніпро був чистим та красивим», — поділилася містянка Ірина.

IMG_0132 IMG_0025

Метки: комунальники, написи вандалів