У Дніпрі капітально ремонтують випуски дощової системи: де проводяться роботи

У Дніпрі, в районі перехрестя Січеславської Набережної та вулиці Коцюбинського, розпочинають капітальний ремонт випусків дощової системи.

За словами головного спеціаліста відділу забезпечення діяльності міського голови та його заступників Дніпровської міської ради Антона Андрієнка, ці роботи є вкрай необхідними для наступного запланованого етапу – капітального ремонту зливової каналізації під Центральним мостом. Таким чином виправлятимуть помилки радянських часів, коли будівельники проклали там колектор меншого діаметра, а не як передбачав проєкт.

Набережная (6)

У ході першого етапу замінюємо випуски, тобто трубопровід, по якому дощова вода, що збирається у зливовій каналізації в центральній частині міста, потрапляє в річку. Наразі проходить підготовчий процес: пересаджено дерева, які потрапили до зони проведення робіт. Замість них з’являться саджанці (клени, туї). Скульптуру «Юність Дніпра» на період робіт перенесуть на майданчик підрядної організації для зберігання. Потім її знову повернуть, як й усі інші демонтовані конструкції. Після ремонту цю територію цілком упорядкують, а також укріплять підпірну стіну, де розташований випуск у річку», – розповів під час виїзної пресконференції 2 вересня Антон Андрієнко.

Набережная (19)

Водночас в. о. заступника начальника управління департаменту капітального будівництва міськради Ростислав Голубовський-Єрощук зазначив: «Наявна мережа була на 95% вже забитою. Її заміна дозволить покращити випуск води і найближчим часом взятися до реалізації проєкту щодо капітального ремонту зливової каналізації в районі Центрального мосту».

Набережная (26)

Зі свого боку головний інженер підрядної організації, яка проводить капремонт, Сідеков Кабдугали додав: «Рівень ґрунтових вод у центральній частині міста підвищений. Тому, щоб покращити дощову систему, і слід виконати перший етап – замінити чотири випуски у річку. Це будуть залізобетонні труби діаметром метр і завдовжки у 43 метри».

Набережная (32)