У Дніпрі громадський транспорт готують до безперебійної роботи у люті морози

У Дніпрі через очікуване значне пониження температури повітря автопідприємства та електротранспорт готуються до безперебійної роботи, щоб пасажири могли вчасно діставатись до місць призначення.

_MG_7677

«Серед іншого це й випуск на маршрути додаткового транспорту, зокрема й резервного на випадок виходу з ладу того чи іншого автобусу. А також організація додаткових змін водіїв, техперсоналу, прогрівання машин, обладнання, очищення контактної мережі тощо. Окрім того, як у транспортних підприємствах, так і в електротранспорті є гуртожитки, де водії, кондуктори можуть переночувати, щоб рано-вранці вчасно розпочати робочу зміну. Словом, проводиться увесь комплекс підготовчих робіт», – сказав спеціаліст сектору контролю департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР Іван Васючков.

_MG_7639

За словами керівника ТОВ ВКФ «Технополіс» В'ячеслава Павленка, наразі вже складено додатковий графік роботи водіїв, які вночі прогріватимуть автобуси; механіки постійно перевірятимуть працездатність обігрівачів салону, а також стан гуми на колесах.

«Для роботи автобусів саме під час сильних морозів закупили спеціальне пальне, яке не замерзає при температурі - 23 градуси. Звісно, дорожчою виходить витратна частина, але розуміємо, що автобуси не мають зупинитися через пальне, що може замерзнути. Окрім того, вже є додаткові графіки роботи слюсарів, аби можна було вчасно полагодити, якщо щось вийде з ладу. З водіями провели додатковий інструктаж щодо дотримання швидкісного режиму і щоб на кінцевих зупинках не вимикали автобуси, аби пасажири не мерзли на вулиці, а очікували всередині, у теплому салоні», – розповів В'ячеслав Павленко.

На згаданому підприємстві теж є гуртожиток, де водії та технічний персонал можуть ночувати, зокрема й у період сильних морозів. «Тут створені усі необхідні умови. Я мешкаю неподалік, але коли чергую, то, звісно, залишаюся у гуртожитку, і це дуже зручно», –підкреслив водій Борис Плінер.

Зі свого боку старший начальник ремонтної зони автопідприємства «Технополіс» Олександр Вовченко зазначив: «На ті автобуси, де є необхідність, встановлюємо додатково нові пічки у салоні. Окрім того, маємо відповідний запас деталей, щоб можна було вчасно замінити. А якщо сяде акумулятор, у нас є спеціальне обладнання для швидкої зарядки».

_MG_7660 _MG_7665 _MG_7667

Метки: громадський транспорт