У Дніпрі громадськість і бізнес об’єднали зусилля заради ефективної боротьби з COVID-19

У Дніпрі громадськість і бізнес об’єднали зусилля заради ефективної боротьби з COVID-19. Так наразі у місті спільно діють Дніпровський штаб волонтерів і платформа «Бізнес Дніпра vs СOVID-19». Про це повідомила під час пресконференції 15 квітня заступниця директора департаменту соціальної політики ДМР Юлія Дмитрова.

IMG_3220

«У місті діє штаб волонтерів Дніпра, де ми разом із Максимом Музикою та Олександром Буйволюком є координаторами. Ми направляємо та консультуємо тих людей, які хочуть допомогти, але не знають, як це зробити. Також збираємо інформацію щодо нагальних потреб лікарень і створюємо комунікацію. Об’єднання зусиль із платформою допомоги на базі благодійного фонду «Kiddo» дозволяє приймати фінансову допомогу для закупівель, які необхідно здійснити у короткий проміжок часу», – розказала Юлія Дмитрова.

Виконавча директорка БО «Благодійний фонд «Kiddo»» Ольга Голубєва у свою чергу зазначила, що на базі організації вже понад 7 років реалізується проєкт допомоги відділенням лікарень. Саме тому найперше, що було вирішено організувати в умовах, які склалися, – це захист медиків.

IMG_3252

«Коли оголосили про карантин, ми стали підтягувати бізнес-партнерів і говорити про те, що необхідно співпрацювати, адже так справи йтимуть легше. Паралельно ми знайшли платформу «Бізнес Дніпра vs СOVID-19» і стало зрозуміло, що коли відбувається об’єднання зусиль і кожен займається тією справою, яка в нього виходить найкраще, то ми заощаджуємо багато часу і залучаємо набагато більше коштів для ефективної протидії коронавірусу», – сказала Ольга Голубєва.

Директорка з маркетингу та комунікацій мережі АЗС «Sky» Олена Тонконог каже, що навіть питання такого не стояло допомагати чи ні у такій ситуації.

«Ми відразу погодилися допомагати, бо ми не з тих, хто стоятиме осторонь. Надаємо пальне і буквально завтра привеземо 250 літрів антисептику. Дніпро сьогодні демонструє чудовий приклад консолідації влади, бізнесу, волонтерів і небайдужих громадян. Насправді нам є чим пишатися, карантин закінчиться і все буде добре», – сказала Олена Тонконог.

Виконавчий директор «IT Dnipro Community» Євген Гостіщев зазначив: «Від початку у нас було декілька бізнес-об’єднань у місті, ми почали спілкуватися між собою та дуже скоро зрозуміли, що маємо спільну мету та робимо спільну справу. У нас з’явилася платформа «Бізнес Дніпра vs СOVID-19», де ми поділили зони відповідальності та обов’язки, почали налагоджувати зв'язок, до нас приєдналися нові організації і наразі це безпрецедентний факт, коли багато різних бізнесів об’єдналися та побудували ефективну роботу у місті».

Координатор штабу волонтерів Максим Музика закликав усіх охочих приєднуватися до спільної справи: «Допомагають усі чим можуть: міські ресторани та кафе організовують харчування для лікарів, пально-мастильні компанії забезпечують приватні автівки медиків, закуповуються необхідні засоби захисту тощо. Пропонують допомогу і пересічні громадяни: ми багатьох направляємо до територіальних відділів соціального захисту, які розвозять пакунки соціально незахищеним верствам населення, сортують їх, вивантажують – робота кипить. Хто готовий допомагати – приєднуйтеся».
Долучитись до боротьби з коронавірусом і дізнатися більше інформації про діяльність волонтерів можна за посиланнями:
Дніпровський штаб волонтерів
http://vbase.dp.ua/
https://www.facebook.com/vbase.dp.ua
+380 68 563 42 64
+380 68 055 44 84
Платформа «Бізнес Дніпра vs СOVID-19»
https://www.facebook.com/dniprosave/
https://www.dpvscovid.org/
+38 (056)732-03-03

IMG_3217 IMG_3253

Метки: Бізнес Дніпра, боротьба з COVID-19, Дніпровський штаб волонтерів