У Дніпрі для проїзду у спецтранспорті цими вихідними буде потрібна довідка з роботи

Із 13:00 суботи, 18 квітня, до 6:00 ранку понеділка, 20 квітня, для проїзду у спецтранспорті Дніпра потрібно буде пред’явити не лише спецквиток і посвідчення особи, а й довідку з роботи (ред. – шаблон довідки є у прикріплених файлах). Таке рішення ухвалила Дніпропетровська регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

IMG_3274

«У документі необхідно вказати назву організації, адресу, кому видана довідка та обов’язково день і години роботи. Тобто якщо у людини робочий день з 8:00 до 17:00, потрібно вказати саме цей час. Користуватися спецтранспортом можна буде за 2 години до початку робочого дня, який вказано у довідці, та протягом двох годин після його закінчення. Також на документі обов’язково повинна бути печатка організації. Із шостої ранку 20 квітня дніпряни, які працюють у критичній інфраструктурі, знову зможуть користуватися спецтранспортом, як і раніше, лише за спецквитком», – зазначив директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Ігор Маковцев.

Представник мерії також наголосив, що за виконанням цього рішення стежитимуть правоохоронні органи. Якщо людина намагатиметься скористатися спецтранспортом у ці дні без довідки з роботи, їй доведеться понести адміністративну відповідальність за порушення карантину.

Крім цього Ігор Маковцев зазначив, що у Дніпрі було зафіксовано факт передавання спецквитка працівника критичної інфраструктури третій особі:

«Передавання свого спецквитка третій особі – це також порушення карантину. Це адміністративне правопорушення. Зараз буде ухвалюватись рішення про анулювання усіх спецквитків для цієї організації. На жаль, керівництву підприємства доведеться власним коштом винаймати транспорт для своїх співробітників».

Довідка

 

 

Метки: довідка з роботи, проїзду у спецтранспорті