У Дніпрі для людей з інвалідністю провели бал «Night to Shine»

У Дніпрі вчетверте провели бал для людей з інвалідністю «Night to Shine». Уже вдруге захід підтримала програма «Культурна столиця». Гостями цьогорічного свята у культурно-діловому центрі «Менора» стали близько ста осіб. Усі були ошатно вбрані. Кожному при вході вручили корону та бутоньєрку.

_MG_1327

«Це дуже гарна, добра і по-справжньому потрібна подія, яку ми підтримали. Таке свято дозволяє учасникам, особам з інвалідністю, бути у центрі уваги, отримати позитивні емоції, відчути любов, підтримку оточення. Як приємно на них дивитися – гарних, усміхнених, щасливих. Тому цей проєкт – один з найважливіших, які «Культурна столиця» підтримуватиме і надалі», – сказав голова художньої ради при міському голові, заслужений діяч мистецтв України Григорій Гельфер.

_MG_1281

За словами директорки балу «Night to Shine Ukraine», голови ГО «Час сяяти» Олени Зайцевої, цікавинка балу у тому, що Дніпро – єдине місто у світі, яке провело його наживо, а не онлайн.

«Через карантин на організацію свята був лише місяць. Вдячні програмі «Культурна столиця», керівництву міста, що підтримали нас, завдяки чому бал врешті відбувся. Учасники з нетерпінням на нього чекали. Організували усе з дотриманням карантинних вимог. Охочих стати гостями було більше, але карантинні правила не дозволили прийняти усіх. Танці, співи, виступи творчих колективів, конкурси талантів з врученням подарунків. А також катання на лімузині, робота фотозон і багато інших розваг, до яких мали змогу долучитися учасники. Тепла і святкова атмосфера – забезпечені. Кожному гостю така подія дає підтримку, відчуття турботи і любові. Особливо символічно проведення балу у День святого Валентина», – підкреслила Олена Зайцева.

_MG_1377

Особливістю балу став конкурс талантів, учасники якого продемонстрували майстерність у різних видах творчості (співи, танці, написання картин тощо).

Гостя балу Маргарита Захарченко вже вдруге стала учасницею такого свята:

«Заспівала пісню «Червона рута». До неї разом з мамою підібрали і образ, вбрання – вишиванку. Цей бал як вихід у світ, ковток нових вражень, знайомств, емоцій. Тут дуже класно».

Зі свого боку ще один учасник балу «Night to Shine» Ігор Черніков додав: «Укотре цим балом підтверджується, що такі люди, як ми, – частина суспільства, активно соціалізуємося у ньому і отримуємо прояви любові від оточення. І це найголовніше».

Нагадаємо, у 2018 році Дніпро став першим містом на пострадянському просторі, що долучилось до проведення в усьому світі балів для людей з інвалідністю._MG_1360 _MG_1403 _MG_1443 _MG_1488

Метки: бал «Night to Shine», люди з інвалідністю, Менора