У Дніпрі демонтували чергову «наливайку»

8 вересня в Дніпрі демонтували тимчасову споруду, де зафіксували продаж спиртного в заборонений час – після 22:00. Знаходилася вона за адресою: вулиця Молодогвардійська, 28.

IMG_9627

За словами юристки КП «Благоустрій міста» Оксани Крижовець, власникам цієї споруди було надано припис ще в березні. Ба більше, через карантин цей кіоск не демонтували аж до сьогодні. Однак власникам цього часу було замало, щоб самостійно прибрати споруду.

IMG_9672

«Демонтаж цієї тимчасової споруди здійснюється в абсолютно законний спосіб з дотриманням усіх необхідних процедур. Інспектори неодноразово фіксували тут факт продажу алкоголю після 22:00. Крім того, від мешканців міста надходили численні скарги із проханням прибрати кіоск. На демонтаж саме цієї споруди є відповідне рішення виконкому міської ради», - сказала Оксана Крижовець.

Це вже 9 споруда з тих, що прибирають з вулиць міста цього року. За весь час боротьби із «наливайками» в Дніпрі демонтовано 132 торговельні споруди, де було зафіксовано факт незаконного продажу алкоголю.

IMG_9640 IMG_9689 IMG_9730

Метки: демонтаж, наливайка