У Дніпрі банк відомого бізнесмена ліквідовували 8 років

Фонд гарантування вкладів фізосіб (ФГВФО) завершив ліквідацію комерційного банку АктаБанк із Дніпра. Про це повідомила пресслужба Фонду.

- Фонд гарантування повідомляє про припинення 27 березня 2023 року виплат гарантованих сум відшкодування коштів вкладникам ПАТ «АКТАБАНК» та завершення ліквідаційної процедури банку, - сказано в повідомленні.

Сайт Liga.net нагадує, що НБУ визнав АктаБанк неплатоспроможним у вересні 2014 року, процедура ліквідації розпочалася із січня 2015 року. Таким чином вона тривала більше 8 років.

Перед визнанням неплатіжеспроможності за результатами позапланових перевірок у Нацбанку заявляли, що банк не виконує вимог законодавства у питаннях запобігання та протидії відмиванню доходів. Зокрема, банк у період з 2012 до 2014 року перевів у готівку валюти на 65 млрд грн в еквіваленті.

Зазначимо, що за повідомлення ФГВФО під час ліквідації «у межах виплат гарантованого відшкодування вкладниками ПАТ «АКТАБАНК» отримано понад 565 млн грн».

Відчуйте різницю..

За даними НБУ власники банку пов’язані з сім’єю відомого дніпровського бізнесмена Вадима Єрмолаєва, який зараз активно веде будівництво житлових та торгівельних комплексів у Дніпрі.

 

Метки: "Акта-Банк"