У Днепра-1 может смениться главный тренер

Наш сайт сообщал, что футболисты Днепра-1 успешно стартовали после зимнего перерыва, и одержал вторую победу подряд. Однако в Интернете появилось сообщение о смене главного тренера команды. Об этом, в частности, сообщает sport.ua

- Керівництво «Дніпра-1» проявляє зацікавленість в послугах досвідченого румунського наставника Дана Петреску, який напередодні покинув пост головного тренера турецького «Кайсеріспора», - отмечается в сообщении. - За інформацією румунської преси, боси «Дніпра-1» готові запропонувати Петреску такий же оклад, який Дан отримував в двох останніх клубах - «Клужі» та «Кайсеріспорі». З ранніх даних, що публікувалися в пресі, можна зробити висновок, що мова йде про суму в 1,5-2 мільйони євро на рік.

тренер

Відзначається, що в «Дніпрі-1» хочуть повернути клубу з регіону колишню велич «Дніпра», який припинив існування, через що готові до фінансових витрат.

Крім «Дніпра-1» інтерес до Петреску проявляють клуби з Росії, Казахстану і країн Перської затоки.
Тренерську кар'єру Петреску почав в 2003 році. Працював з рядом клубів з Румунії, а також очолював «Віслу» (Польща), «Кубань» (Росія), «Динамо» (Росія), «Аль-Арабі» (Катар), «Цзянсу Сунін» (Китай), «Аль-Наср» (ОАЕ), «Гуйчжоу Хенфен» (Китай). З 11 січня по 23 лютого цього року був наставником турецького «Кайсеріспора».

«Дніпро-1» після 15 турів має 14 очок в активі і займає 10-е місце в турнірній таблиці УПЛ.

Метки: главный тренер, ФК "Днепр-1"